Alışveriş Sepeti

Sepetin şu an boş.
Hepdenal'nda 143'dan fazla ürün seni bekliyor.
Dilersen aşağıdaki önerileri inceleyerek hemen alışverişe başlayabilirsin.

Al-Şa İnşaat Malzemeleri "Yapılara Değer Katar"

Al-Şa İnşaat Malzemeleri yapı ve inşaat sektörünün temel taşlarından seramik, vitrifiye, armatür, temiz ,pis su, doğalgaz boruları ve yerden ısıtma borulama ve ekipman sistemlerinin yanı sıra doğalgaz tesisat malzemeleri, aynı zamanda yaşam alanlarında sıkça tercih edilen banyo dolabı, banyo aksesuarları satışını toptan tedarik ve teslimi gerçekleştirmektedir. Ayrıca perakende satış yapan firmalar, showroomlar, müteahhit çalışma grubu, proje çalışmaları, toplu konut çalışmalarıyla geniş bir kategoriye hitap eden ve Al-Şa ürün, yapılara değer katma ilke ve prensibiyle çalışmalarına dolu dizgin devam etmektedir.

Güçlü ekibi, kaliteli ve sağlam yönetim yapısı ilemüşterileri ve iş ortakları için sürekli değer oluşturan bir anlayışla çalışan Al-Şa nitelikli ve çok özel projelerle, iyi bir yaşam alanında var olması gereken tüm ürünleri sizlere sunarken terminini gerçekleştirdiği ürünlerin uygulanması sonucu uyglandığı alanların estetiğine katkıda sunmaktadır.

Kalite Politikamız
Yapı Malzemeleri hizmetlerinde dünyanın sürekli değişen standartlarını yakalayan, yenilikçi, kaliteli, güvenilir hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyeti için her türlü sorumluluğu titizlikle yerine getirmek , kaliteyi yaşam biçimi olarak benimseyip değişimi ve gelişimi yönetmek.

Vizyonumuz
Kaliteli, dürüst ve deneyimli kadrosuyla değişen teknolojiden yararlanarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, müşteri sadakatini kazanmak, varolan müşteri ilişkilerinin kalıcı olabilmesi için verdiğimiz sözlerin tam anlamıyla eksiksiz yerine getirilmesi ve müşterinin ilk tercihi olmaya çalışmaktır.

Misyonumuz
Yapı Malzemeleri sektöründe müşterilerimize tam zamanında ,dürüst, güvenilir, müşteri memnuniyeti odaklı,sürekli yenilenen teknolojiye ayak uydurarak uluslararası dünya standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışıyla bir marka olarak sektördeki hedeflerimizi sürekli yükseltmek.

Bugün Kargoda
Bugün Kargoda

Saat 15.00’e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.

Tek Tıkla Güvenli Alışveriş
Tek Tıkla Güvenli Alışveriş

Ödeme ve adres bilgilerinizi kaydedin, güvenli alışveriş yapın.

Taksit İmkanı
Taksit İmkanı

Hepdenal kredi kartınıza taksit imkanı sunar.

Kolay İade
Kolay İade

Hepdenal aldığınız ürünü iade etme kolaylığı sağlar.